/  / Lider wzrostów u Forda

Lider wzrostów u Forda

null
© Ford
null

Spośród wszystkich modeli w europejskiej gamie Forda to Mondeo notuje aktualnie największe wzrosty sprzedaży. Na rynku polskim Mondeo można kupić w cenie poniżej 86 000 PLN.

W lipcu – spośród wszystkich modeli w europejskiej gamie Forda – to Mondeo zanotował największe wzrosty sprzedaży w ujęciu ilościowym. Flagowa limuzyna z niebieskim owalem na masce uzyskała wynik na poziomie około 7 300 egzemplarzy. To aż o 3 000 sztuk więcej niż w lipcu roku ubiegłego.

Drugie miejsce w tych statystykach zajmuje natomiast Ford Focus – jego z kolei wynik to 19 700 sprzedanych egzemplarzy, co daje wzrost o 2 200 sztuk.

Również w zestawieniu łącznym Forda licząc od stycznia bieżącego roku największym wzrostem sprzedaży w ujęciu ilościowym wśród poszczególnych modeli marki na rynku europejskim może pochwalić się Mondeo. Uzyskało ono wynik nieco ponad 48 000 egzemplarzy. To o 17 400 sztuk więcej niż w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy AD 2014.

Dla porównania, przywołany wcześniej Focus wykazał wzrost o 7 100 egzemplarz, natomiast Fiesta – jako najchętniej kupowany Ford na europejskim rynku – o 5 200 sztuk.

Na rynku polskim ceny Forda Mondeo zaczynają się dzięki promocji już od 85 900 złotych (PATRZ TUTAJ).


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane