/  / Lexus za pół ceny

Lexus za pół ceny

Lexus|
null
© Lexus
null

Posiadanie samochodu na własność odchodzi do lamusa, przynajmniej w przypadku firm. Coraz częściej decydują się one na użytkowanie pojazdu w formule: jeździsz, tankujesz, oddajesz.

Tego rodzaju oferty stają coraz popularniejsze, stanowią interesującą alternatywę dla kredytów bankowych oraz tradycyjnego leasingu. Umożliwiają bowiem użytkowanie i utrzymanie samochodu służbowego bez dokonywania jednorazowego, sporego wydatku na zakup auta, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów jego użytkowania, ani bez problemów z późniejszą odsprzedażą. Ubezpieczenie, przegląd okresowy, zakup opon, wymiana części eksploatacyjnych, ewentualne naprawy – wszystko to zawarte jest w miesięcznej racie. Dodatkowym zyskiem klienta firmowego jest możliwość zaliczania opłat w koszty uzyskania przychodu oraz uproszczona księgowość (stała rata, jedna lub maksymalnie dwie faktury miesięcznie).

Leasing SmartPlan to propozycja finansowania użytkowania samochodu wraz z jego kompleksową obsługą. Program skierowany jest do małych (także jednoosobowych) i średnich firm, a obejmuje nowe auta marki Lexus. Od tradycyjnego leasingu różni go przede wszystkim niższa – nawet o 60% - rata miesięczna, co wiąże się gwarancją odkupu samochodu przez Lexusa. Miesięczna rata jest wobec tego obliczana tylko na podstawie utraty wartości auta w okresie użytkowania. W ten sposób, przy wpłacie własnej w wysokości 10%, można użytkować model Lexus IS200t za 1,25% ceny auta miesięcznie. Rata zawiera pełne ubezpieczenie, dodatkowe opony, wymianę ich i składowanie oraz kompleksowy serwis (przeglądy, naprawy pogwarancyjne, wymiana części eksploatacyjnych) oraz auto zastępcze. Po zakończeniu umowy auto można wymienić na nowe lub wykupić – decyzja należy do klienta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane