/  / Lexus CT 200h w lepszej cenie

Lexus CT 200h w lepszej cenie

LEXUS|
null
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Lexus CT 200h jest bardzo ważnym modelem dla japońskiej marki. Pozycjonowany w segmencie C-premium, będącym największym i najsilniej obsadzonym odcinkiem rynku europejskiego, jest modelem zaprojektowanym z myślą o młodszych klientach, przyciąga również 85% klientów innych marek.

Choć historia CT 200h nie jest długa, samochód szybko stał się podstawowym modelem w europejskiej gamie modeli Lexusa. Od swego debiutu w styczniu 2011 roku CT 200h trafił do co najmniej 42 000 nabywców na naszym kontynencie, co stanowi około 25% całkowitej wielkości sprzedaży tego modelu na świecie.

W wielu krajach Europy, w tym we Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Norwegii oraz w Holandii CT 200h jest najlepiej sprzedającym się Lexusem.

W Polsce omawiany Lexus znalazł prawie 600 nabywców. Jak podkreśla generalny importer, zainteresowanie tym modelem wzrasta.

Po trzech latach od wprowadzenia na rynek Lexus CT200h został udoskonalony, a w prace nad nowym wcieleniem CT 200h zainwestowane zostały znaczne siły. W projekt ten zaangażowanych było ponad 1 400 inżynierów i innych pracowników (po raz pierwszy pod kierownictwem kobiety).

Cennik Lexus CT

Wysiłki koncentrowały się na dwóch najważniejszych celach:
- po pierwsze, zgodnie z nową strategią marki wzmocnienie towarzyszącego CT 200h wizerunku nieustannie podnoszonego poziomu luksusu, wyrażające się śmielszą stylistyką;
- po drugie wzmocnienie doznań z jazdy zarówno poprzez udoskonalone własności jezdne, jak i tradycyjne dla Lexusa wartości w postaci komfortu, wyrafinowania i najnowocześniejszej techniki.

Dla klientów polskich przygotowana została oferta specjalna nowego, odświeżonego modelu, w ramach której Lexus CT200h w wersji Elite można nabyć już od 93 800 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane