/  / Legenda Formuły 1 otwiera salon Mitsubishi

Legenda Formuły 1 otwiera salon Mitsubishi

null
© Mitsubishi
null

Nigel Mansell dołącza do zespołu Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii. Były mistrz świata otworzył przedstawicielstwo Mitsubishi na zasadach franczyzy przy istniejącym już rodzinnym salonie sprzedaży na wyspie Jersey.

Mansell, który piastuje stanowisko prezesa zarządu salonu sprzedaży Mansell Collection otwartego w St Helier w 2013 roku, powiedział: "Nasz salon odnosi coraz większe sukcesy i nadszedł czas na franczyzę. Szukaliśmy marki, która posiada ogromne doświadczenie w różnych obszarach ogólnie pojętej motoryzacji, a do Mitsubishi przekonało nas bogactwo ich oferty. W Mitsubishi najbardziej podobają mi się właśnie ich wszechstronne i ciekawe produkty".

W salonie można podziwiać wystawę Nigel Mansell Story, która dokumentuje sukcesy i trofea mistrza oraz niektóre z jego wyścigowych maszyn, m.in. bolid Williams FW14B, z którym sportowiec sięgnął po mistrzowski tytuł w 1992 roku. Podczas pobytu na wyspie Mansell będzie aktywnie uczestniczył w życiu salonu, m.in. wręczając nabywcom kluczyki do ich nowych pojazdów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane