/  / Ładniejszy Mitsubishi Space Star

Ładniejszy Mitsubishi Space Star

null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Maluch spod znaku trzech diamentów już niebawem pojawi się na rynku w ulepszonej wersji. Jedną z cech rozpoznawczych nowego Space Stara jest zmieniony przód. Choć nie tylko.

Nowy Mitsubishi Space Star – w porównaniu z poprzednikiem – wyróżnia się takimi elementami jak np. nowe przetłoczenie pokrywy silnika, szerszy przedni grill wzbogacony o chromowaną obwódkę oraz siatkowane tło, jak również biksenony o nowym kształcie i światła pozycyjne LED. W konstrukcji zderzaka poszerzono natomiast dolną część grilla, który przedziela teraz chromowana listwa rozdwajająca się na obu końcach.

Tylna część nadwozia dzięki zabiegom stylistów wydaje się teraz wizualnie szersza i niżej zawieszona nad drogą. Zmieniono kształt tylnego zderzaka, zespołu tylnych lamp, na który składają się poziome, wzdłużne światła cofania oraz lampy LED w kształcie litery C (tylne światła mijania oraz światła "stop").Pokładowe multimedia
W ramach liftingu miejskie Mitsubishi oferuje ponadto m.in. lepiej zestrojone zawieszenie oraz bardziej dopracowany układ kierowniczy. Co jeszcze? Space Star w wersji na rok 2016 to pierwszy samochód w gamie japońskiego producenta, który wyposażony będzie w nowy system nawigacji Multifunction GPS Navigation (Smartphone-link).

System MGN wykorzystuje rozwiązania technologiczne takie jak ciekłokrystaliczny ekran WVGA o przekątnej 6,5 cala (800 x 480 mm) oraz napęd DVD montowany w konsoli środkowej. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy dużych przycisków na ekranie dotykowym.

System oferuje szeroką gamę smartfonowych rozwiązań komunikacyjnych (m.in. Apple CarPlay i Android Auto) oraz sterowanie głosowe realizowane za pomocą asystenta Siri i/lub systemów opartych na Google Voice.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane