/  / Kwietniowe premiery w salonach Toyoty

Kwietniowe premiery w salonach Toyoty

null
© Toyota
null

Prius nowej generacji oraz RAV4 z napędem hybrydowym już w ten weekend zadebiutują oficjalnie w polskich salonach dealerskich.

Zupełnie nowa Toyota Prius jest dostępna od 119 000 złotych lub 884 zł netto miesięcznie w programie Leasing SmartPlan. Podstawowe wyposażenie to m.in. pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, pełne światła LED, system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym i kamerą cofania oraz klimatyzacją dwustrefową. Do tego m.in. wyświetlacz HUD, system automatycznego parkowania SIPA oraz systemy bezpieczeństwa – układ monitorowania martwego pola w lusterkach i układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu.

Druga nowość debiutująca w polskich salonach równocześnie z Priusem to RAV4 z napędem hybrydowym o mocy 197 KM. Ceny "ravki" ruszają od 134 900 zł. Importer przewiduje, że będzie to w bieżącym roku prawdziwy hit sprzedaży.Ceny RAV4 Hybrid we wszystkich wersjach wyposażenia są zbliżone do podobnie wyposażonych diesli. Raty w programie Toyota Leasing SmartPlan zaczynają się od 945 zł miesięcznie, przy wpłacie własnej na poziomie 30%.

W ramach oferty premierowej samochód w wersji Premium i Style otrzymał dodatkowy darmowy pakiet wyposażenia o wartości 10 900 zł. Składają się na niego przednie reflektory Bi-LED (wartość 5 000 zł) oraz pakiet Smart (wartość 5 900 zł), zawierający system "inteligentny" kluczyk i elektrycznie unoszoną klapę bagażnika.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane