/  / Kupujesz Opla, poczekaj do czwartku!

RYNEK | Kupujesz Opla, poczekaj do czwartku!

Opel|
null
© Opel
null

Klienci zainteresowani kupnem Opla, powinni wstrzymać się z podjęciem decyzji do czwartku 10 kwietnia. Polski importer rozpoczyna tego dnia akcję promocyjną pod nazwą "4 wyjątkowe dni Opla". Nabywcy wybranych modeli, będą mogli w tym czasie kupić samochód taniej i dodatkowo otrzymają wydłużoną gwarancję i tańsze ubezpieczenie.

Promocja obejmuje modele Corsa, Astra, Meriva, Mokka, Insignia, Cascada i Antara. W przypadku Corsy, nabywcy otrzymają dodatkowy upust w wysokości 500 PLN, w przypadku Astry i Insigni - 1 000 PLN, a w przypadku Antary 3 000 PLN. Dla pozostałych modeli, importer nie przewidział zachęty finansowej. W przypadku wszystkich modeli, Opel dorzuca 4-letnią gwarancję tzw. FlexCare oraz tańsze ubezpieczenia, które normalnie można nabyć w cenie od 3,5% wartości auta.

Gdzie jest haczyk? 4-letnia gwarancja Opel zawarta jest w cenie samochodu wyłącznie przy zakupie w kredycie 4x25% i obejmuje 2 lata standardowej gwarancji fabrycznej oraz 2 lata Wydłużonej Gwarancji Opel FlexCare z łącznym limitem przebiegu zaledwie 60 000 km. Obecnie dopłata do takiej gwarancji wynosi w minimalnie 799 PLN przy zakupie Corsy oraz 2 999 PLN przy zakupie Antary.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane