/  / Kto wygra Fleet Derby 2014?

Kto wygra Fleet Derby 2014?

null
null

Test samochodów flotowych Fleet Derby 2014 odbędzie się 14 maja na terenie Autodromu Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127, Warszawa-Bemowo. Auta zgłoszone przez koncerny samochodowe do konkursu będą oceniane w 16 kategoriach przez dedykowane jury.

Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. Jest to trzecia edycja tej imprezy, która na trwałe zapisała się już w historii branży flotowej w Polsce jako nie tylko prestiżowy plebiscyt mający wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacją swoich nowości.

Test samochodów flotowych Fleet Derby 2014 będzie rozgrywał się na odcinku specjalnym Rajdu Barbórka na Autodromie Automobilklubu Polski, na specjalnie przygotowanych próbach pozwalających sprawdzić najważniejsze parametry pojazdów. Wśród prób będą m.in. terenowe, dla samochodów do tego przystosowanych, na płycie poślizgowej, próby sprawdzające zachowanie samochodów przy dużej prędkościach, kilka tras sprawnościowych przy użyciu symulatora dachowania oraz skid-car.

Samochody biorące udział w teście Fleet Derby 2014 będą oceniane w 16 kategoriach/segmentach, zatwierdzonych przez partnera testu - Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM). Zostały wyznaczone następujące kategorie: segment A/mini; segment B/małe; segment B+/miejskie sedany; segment C/kompaktowe (średnie, średnia niższa); segment D (duże, klasa średnia); segment D premium (średnia wyższa); segment E/reprezentacyjne (premium); mały MPV/mały van osobowy; duży MPV/duży van osobowy; mały SUV i crossover; duży SUV i crossover; pick-up; mały samochód dostawczy; samochód dostawczy do 2,8 t DMC; duży samochód dostawczy 3,5 t DMC; samochody przyjazne środowisku.

Do testu samochodów dedykowane jest jury stanowiące grupę niezależnych fleet-managerów wraz z reprezentantami wiodących firm CFM, m.in. z Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów i wybranymi decydentami branży flotowej ze związków i stowarzyszeń (m.in. jak z: Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Instytutu Badania i Analiz Rynku SAMAR, Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polskiej Izba Motoryzacji, Automobilklubu Polski), których wiedza motoryzacyjna, długoletnie doświadczenie i niepodważalne kompetencje pozwolą na najbardziej obiektywną i rzetelną ocenę testowanych pojazdów.

Jednocześnie na stronie fleetderby.pl odbędzie się od 1 marca do 14 maja plebiscyt Fleet Derby na najlepszy produkt flotowy i najlepszą usługę flotową, który ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych dla flot w poszczególnych z 13 kategorii.

Aktualnie zgłaszane są produkty i usługi flotowe do poszczególnych kategorii. Głosować na produkty i usługi flotowe mogą fleet-managerowie, a więc osoby będące bezpośrednimi ich odbiorcami.

Na stronie internetowej trwa ponadto plebiscyt na Motoryzacyjną Markę Flotową oraz na Osobowość Flotową.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się w hotelu InterContinental 21 maja.

Podczas gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa, Fleet Derby – Osobowość Flotowa oraz Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego w dniu 14 maja na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa-Bemowo.

Gala wręczenia statuetek Fleet Derby jest to zamknięta część całej imprezy (wstęp tylko na specjalne zaproszenia).
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane