/  / Krzysztof Hołowczyc jeździ Yamahą TMAX

Krzysztof Hołowczyc jeździ Yamahą TMAX

Yamaha|
null
© Yamaha
nullnullnullnull

Czy wiecie, czym na co dzień porusza się nasz najsłynniejszy kierowca rajdowy i dakarowiec? Do jazdy po rodzimym Olsztynie Krzysztof Hołowczyc wykorzystuje skuter Yamaha TMAX. Hołek jeździ najnowszą generacją tej maszyny, całkowicie przekonstruowaną na 2012 rok.

Jest wyposażona w większy silnik o pojemności 530 cm3 i układ przeniesienia napędu z zastosowaniem pasa transmisyjnego. Jak na skuter z motocyklowym DNA przystało, jazda TMAX-em bardzo przypomina prowadzenie motocykla. Pojazd zapewnia duży moment obrotowy przy ruszaniu, imponująco przyspiesza, ma bardzo wydajne hamulce z systemem ABS i składa się w zakrętach niczym motocykl sportowy.

Jednocześnie pojazd zachowuje wszystkie zalety klasycznego skutera takie jak wygodna pozycja kierowcy i pasażera, dobra osłona czy duży schowek pod kanapą.

"W tym roku jeżdżę już kolejną generacją Yamahy TMAX i uważam, że jest to zdecydowanie najszybszy i najwygodniejszy środek transportu w zatłoczonym mieście. Dzięki temu skuterowi nie stoję w korkach, nie muszę szukać wolnej przestrzeni do parkowania, a dojazd w dowolne miejsce na terenie Olsztyna zajmuje mi kilkanaście minut - mówi Hołek. "Do tego sama jazda Yamahą sprawia mi prawdziwą radość".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane