/  / Koreańska limuzyna za 299 000 złotych

Koreańska limuzyna za 299 000 złotych

Hyundai|
null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Flagowa limuzyna koreańskiej marki, czyli nowy Hyundai Genesis sedan, będzie oferowany na polskim rynku w jednej, bogatej specyfikacji wyposażeniowej. Cena to 299 000 złotych.

Według producenta, Genesis nowej generacji jest największym, najlepiej wyposażonym oraz najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem Hyundaia, jaki kiedykolwiek był dostępny w Europie. Samochód wyposażono w silnik 3.8 V6 GDI o mocy 315 KM z 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów.

Genesis jest pierwszym sedanem Hyundaia, który posiada napęd na wszystkie koła HTRAC, a przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo dodatkowo zwiększa zaawansowane, przednie i tylne zawieszenie wielowahaczowe oraz niemal równomierny rozkład mas 52:48 (przód/tył).

Na liście systemów bezpieczeństwa dbających o kierowcę i pasażerów znalazły się m.in. inteligentny tempomat, system automatycznego hamowania, system utrzymywania toru jazdy oraz pierwszy na świecie czujnik stężenia poziomu CO2 w kabinie, chroniący kierowcę przed sennością.

Genesis został zaprojektowany zgodnie z językiem stylistycznym samochodów marki Hyundai, który nazywa się Fluidic Sculpture 2.0. Powstał głównie z myślą o rynku amerykańskim i koreańskim, gdzie Genesis poprzedniej generacji odnosił spektakularne sukcesy, potwierdzając zasadność globalnej polityki Hyundaia polegającej na budowaniu samochodów dedykowanych poszczególnym regionom. Wóz zdobył kilka prestiżowych nagród w Ameryce Północnej i odegrał istotną rolę w ewolucji marki.

Ograniczona liczba egzemplarzy będzie dostępna w wybranych krajach Europy (także w Polsce) w jednej, bogatej specyfikacji wyposażeniowej, przygotowanej z myślą o upodobaniach europejskich nabywców. Cena modelu Genesis to 299 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane