/  / Konkurs Volkswagena na jubileusz

Konkurs Volkswagena na jubileusz

null
© Volkswagen
null

Masz samochód wyprodukowany w fabryce Volkswagen Poznań? Jeśli tak, to weź udział w konkursie pod hasłem – "Znajdź X w swoim VIN-ie". Ciekawe nagrody czekają.

Fabryka Volkswagen Poznań w Antoninku ma nie lada powód do świętowania. Zakład wyprodukował bowiem do dziś łącznie 2,5 miliona pojazdów. W związku z tym wydarzeniem firma przygotowała konkurs ("Znajdź X w swoim VIN-ie"), który skierowany jest do właścicieli samochodów wyprodukowanych w Poznaniu w latach 2003-2016.

"VIN to unikatowy indywidualny numer, który posiada każdy samochód. Określa on między innymi jego producenta, miejsce i rok produkcji. Samochody wyprodukowane w Poznaniu w latach 2003-2016 na siódmym od końca miejscu w numerze VIN mają znak „X”. Stąd też pomysł na samą nazwę konkursu - tłumaczy Monika Hajbowicz, kierownik działu komunikacji Volkswagen Poznań.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęć samochodu, który został wyprodukowany w Poznaniu w latach 2003-2016, oraz opisaniu historii związanej z jego użytkowaniem. Volkswagen Poznań nagrodzi czterech zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni do 20 sierpnia.

A każdy ze zwycięzców otrzyma taki sam zestaw nagród, który zawiera: podwójne zaproszenie na galę otwarcia nowej fabryki modelu Crafter w Białężycach koło Wrześni (październik 2016), możliwość zwiedzenia fabryki w Antoninku w kameralnej grupie znajomych, zestaw gadżetów oraz przejazd na zwiedzanie fabryki jedyną na świecie limuzyną Volkswagen Caddy Stretch.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej volkswagen-poznan.pl
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane