/  / Konkurs na najlepszą karoserię wygrywa...

Konkurs na najlepszą karoserię wygrywa...

null
© Renault
null

Wkrótce rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepsze rozwiązania stosowane w projektowaniu i produkcji karoserii samochodowych. Wśród pretendentów do nagrody – m.in. nowe Audi Q7, Opel Astra, Mercedes-AMG GT oraz Renault Espace.

Niedługo rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepsze rozwiązania stosowane w projektowaniu i produkcji karoserii samochodowych – EuroCarBody 2015. Jury kongresu złożone jest z międzynarodowych specjalistów, którzy po wysłuchaniu prezentacji poświęconej każdemu z poszczególnych modeli zgłoszonych do konkursu biorą udział w głosowaniu, oceniając m.in. koncepcję projektu, technologię produkcji oraz jakość wykonania karoserii samochodowych.

Oto w kolejności alfabetycznej modele samochodów, które zgłoszono do tegorocznej edycji konkursu EuroCarBody:
- Audi Q7
- BMW Serii 7
- Cadillac CT 6
- Ford F150
- Jaguar XF
- Mazda MX-5
- Mercedes-AMG GT
- Opel Astra V
- Renault Espace

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na zakończenie kongresu EuroCarBody 2015 (20-22 października). Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji plebiscytu najlepiej wypadło BMW i8, które wyprzedziło kolejno Mercedesa Klasy C oraz Chevroleta Corvette. Ciekawe, czy i tym razem reprezentant marki z Bawarii – czyli naszpikowana technologią Seria 7 – zajmie pierwsze miejsce?


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane