/  / Komu RR Evoque bez dachu?

CENY | Komu RR Evoque bez dachu?

null
© Land Rover
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Range Rover Evoque Convertible to model wyjątkowy. Ten SUV z otwieranym dachem wszedł właśnie do oferty na polskim rynku.

Evoque Convertible to według producenta pierwszy na świecie luksusowy SUV kompaktowy ze składanym dachem. Dach samochodu jest ponoć najdłuższym i najszerszym spośród montowanych obecnie w pojazdach, jakie oferuje się w sprzedaży.

Range Rover serwuje klientom do wyboru dwa silniki wysokoprężne 2.0 (150 lub 180 KM), a do tego dochodzi jeszcze w gamie doładowany benzyniak 2.0 o mocy 240 koni. Do zmiany biegów służy kierowcy 9-stopniowy automat.

Dostępne wersje wyposażenia to SE Dynamic oraz HSE Dynamic. Ceny Evoque'a Convertible wahają się na polskim rynku od 246 600 do 294 500 złotych bez opcji dodatkowych.

Z wiatrem we włosach
Dach brytyjskiego crossovera składa się automatycznie w 18 sekund, a rozkłada – w 21 sekund, przy prędkości do 48 km/h. Gdy dach jest zamknięty nad głowami pasażerów, dzięki dodatkowemu wygłuszeniu komfort akustyczny w kabinie nie odbiega ponoć od poziomu, jaki zapewnia 5-drzwiowa wersja Evoque'a.

Pojemność bagażnika podawana jest przez producenta na 251 litrów.


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane