/  / Komu nowiutkie Volvo V40 Cross Country

Komu nowiutkie Volvo V40 Cross Country

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Już niebawem rozpocznie się 14. edycja maratonu poznańskiego. Każdy, kto ukończy ten bieg, weźmie udział w losowaniu nagrody głównej. Kolejny raz jest nią samochód Volvo – w tym roku V40 Cross Country.

Kolejny raz samochód Volvo jest nagrodą główną w październikowym maratonie, który rozpocznie się w stolicy Wielkopolski. Szansę na wygranie modelu V40 Cross Country ma każdy, kto ukończy Poznań Maraton. Tym samym 13. dzień października będzie dla jednego z biegaczy wyjątkowo szczęśliwą datą.

Poznań Maraton jest dla polskich biegaczy jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. To niezwykła impreza, w której na starcie można zobaczyć zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Szansę na wygraną mają wszyscy, ponieważ nagroda główna zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg.

"Volvo od lat wspiera rozmaite gałęzie sportu, w tym żeglarstwo i biegi długodystansowe. O ile żeglowanie kojarzy się z okresem letnim, o tyle jesień zawsze obfituje w maratony. Nasze zaangażowanie w tę imprezę jest zgodne z filozofią naszej marki. Jesteśmy stworzeni dla ludzi aktywnych, konsekwentnie zmierzających do obranego celu - podkreśla Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego czy system automatycznego hamowania City Safety.

Samochód ufundowała firma Karlik (autoryzowany dealer marki Volvo w Poznaniu) przy wsparciu Volvo Auto Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane