/  / Komu nowego Nissana GT-R wersja 2017?

CENY | Komu nowego Nissana GT-R wersja 2017?

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ulepszony model sportowy Nissana jest już dostępny w przedsprzedaży. Ceny na "japończyka" startują z półki powyżej 500 000 złotych.

Zarówno przód, jak i tył nowego GT-R zostały przebudowane. Celem modernizacji była z jednej strony poprawa parametrów aerodynamicznych i stabilności jazdy przy dużych prędkościach, a jednocześnie nadanie sylwetce jeszcze bardziej rasowego wyglądu.

Najbardziej zauważalne zmiany nastąpiły we wnętrzu Nissana GT-R. W kabinie zastosowano wiele elementów wykonanych z ekskluzywnej skóry, włókna węglowego i aluminium. Poprawiono także ergonomię i obsługę funkcji pokładowych poprzez znaczną redukcję liczby przycisków na desce rozdzielczej oraz zastosowanie 8-calowego ekranu dotykowego z ikonami ułatwiającymi obsługę poszczególnych funkcji.

Sercem Nissana GT-R jest nadal ręcznie montowana, 24-zaworowa jednostka V6 o pojemności 3,8 litra z podwójnym turbodoładowaniem. Teraz rozwija ona jednak moc aż 570 KM przy 6800/min. oraz zapewnia maksymalny moment obrotowy rzędu 637 Nm.

Z silnikiem współpracuje 6-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa po ulepszeniach.Pierwsze egzemplarze Nissana GT-R z roku modelowego 2017 pojawią się w salonach najwcześniej w lipcu, ale już teraz można złożyć zamówienie w specjalnej ofercie przedsprzedażowej. Ceny rozpoczynają się od 521 000 zł za wersję GT-R, natomiast za najdroższy egzemplarz – Prestige Edition ze skórzanym wnętrzem Premium – trzeba zapłacić 555 000 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane