/  / Komu jeszcze nowiutką Corsę?

Komu jeszcze nowiutką Corsę?

null
© Opel
null

Zamówienia na nową Corsę płyną szerokim strumieniem jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży modelu. Opel doliczył się już około 30 000 chętnych.

Corsa nowej generacji odnosi sukcesy jeszcze przed swoją oficjalną premierą rynkową. Już około 30 000 klientów zdecydowało się na nowego Opla, mimo że dealerzy przyjmują zamówienia dopiero od sierpnia, natomiast do oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży pozostało jeszcze kilka tygodni czasu.

Nowa Corsa miała światową premierę podczas jesiennego salonu motoryzacyjnego w Paryżu. Jako pierwsi zamówienia zaczęli przyjmować dealerzy w Niemczech, ale teraz auto można zamawiać już na niemal wszystkich dużych rynkach Starego Kontynentu.

Jak zapowiada generalny importer, nowy Opel Corsa w salonach nad Wisłą pojawi się na początku przyszłego roku. Ceny podstawowej, 3-drzwiowej wersji zaczynają się na poziomie od 40 800 złotych. Tyle trzeba będzie zapłacić za wersję wyposażeniową Essentia z silnikiem benzynowym 1.2 o mocy 70 KM.

Natomiast bardziej funkcjonalny wariant 5-drzwiowy w wersji Essentia z tym samym silnikiem można będzie kupić od 42 100 złotych.

Corsa jest jednym z najważniejszych modeli w portfolio marki Opel. Stanowi około jednej czwartej ogólnej sprzedaży. Od premiery pierwszej generacji Corsy 32 lata temu sprzedano już łącznie około 12,4 miliona egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane