/  / Kolejny krok we współpracy firm Scania i Mobilis

Kolejny krok we współpracy firm Scania i Mobilis

Scania Polska|
null
© Scania
null

Rok po oficjalnym ogłoszeniu zawarcia strategicznego partnerstwa firma Mobilis podpisała ze Scania Polska umowę na zakup 25 autobusów Scania Touring. 7 z zakupionych autobusów zostało przekazanych w dniu 21 maja.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
19 z nich to autobusy 4x2 z 13-litrowym silnikiem o mocy 400 KM, Euro 5 EGR, wyposażone w 8-biegową skrzynię biegów z Opticruise i retarderem.

6 pozostałych to autobusy 6x2*4 z 13-litrowym silnikiem o mocy 440 KM, Euro 5 EGR wyposażone w 12-biegową skrzynię biegów z Opticruise i retarderem.

Autobusy o wysokim komforcie podróży przeznaczone są do dalekobieżnego transportu międzymiastowego. Pojazdy będą obsługiwać m.in. trasy do Olsztyna, Warszawy, Krakowa, Torunia, Kołobrzegu, Władysławowa, Przemyśla, Zakopanego, Krynicy Zdrój, Helu, Kołobrzegu oraz Karpacza.

Firma Mobilis ma ponad 25-letnią tradycję w przewozach pasażerskich krajowych i zagranicznych. Jest największa firmą transportową w Polsce.

W ubiegłym roku firma Mobilis zakupiła pięć autobusów Scania Touring. Decyzja o ponownym wyborze marki Scania potwierdza, że był to udany zakup.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane