/  / Kogo skusi nowy Opel Vivaro?

CENY | Kogo skusi nowy Opel Vivaro?

null
© Opel
nullnullnull

Nowego Opla Vivaro można już zamawiać u dealerów w Polsce. Podstawowa wersja jest do wzięcia w cenie od 73 100 złotych netto (bez VAT).

Podana wyżej cena dotyczy modelu furgon w wersji Essentia Long (4998/1971 mm) z nowym turbodoładowanym dieslem 1.6 CDTI o mocy 90 KM i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm. Furgon z logo błyskawicy na masce nawet w podstawowej wersji oferuje system stabilizacji toru jazdy ESC, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka oraz radioodtwarzacz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth.

Nowe Vivaro Kombi Edition z silnikiem 1.6 CDTI o mocy 90 KM w 9-osobowej wersji Long H1 można natomiast kupić za 82 800 złotych netto. Ta akurat wersja Opla jest także standardowo wyposażona w ESC, klimatyzację, radioodtwarzacz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, a ponadto tempomat, poduszkę powietrzną także dla pasażera oraz zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia.

Na rynku polskim 9-osobowe Vivaro było najchętniej wybieranym samochodem w segmencie minibus – sprzedano 622 egzemplarze tego modelu (dane za okres stycznia do września bieżącego roku). Najnowszy Vivaro ma duże szanse, aby powtórzyć ten sukces – to model, w którym starano się połączyć funkcjonalność lekkiego pojazdu użytkowego z komfortem i estetyką samochodu osobowego.

Poszczególne warianty pojazdu są teraz dłuższe, co przekłada się na zwiększoną ładowność i więcej przestrzeni w kabinie. Na liście opcji figuruje m.in. system multimedialny IntelliLink z przyjazną dla użytkownika nawigacją. Na pokładzie nie brakuje także innych przemyślanych rozwiązań, takich jak składany środkowy fotel z funkcją stolika. Dzięki temu samochód można szybko zamienić w mobilne biuro.

Nowy Vivaro to również ekonomiczne jednostki napędowe pod maską: do napędu wykorzystano turbodoładowane diesle o zużyciu paliwa na poziomie średnio około 5,9 l/100 km (oficjalne dane fabryczne).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane