/  / Klasa Mercedesa i prestiż Maybacha

Klasa Mercedesa i prestiż Maybacha

null
© Mercedes
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Daimler reaktywuje nazwę Maybach, która teraz jako podmarka Mercedes-Maybach celować będzie w oczekiwania klientów mających duże oczekiwania pod względem luksusu. I posiadających wyjątkowo zasobne portfele.

Mercedes-Maybach S 600, którego premiera odbędzie się przed końcem listopada podczas targów w Pekinie i Los Angeles, otwiera nowy rozdział w historii trójramiennej gwiazdy – to samochód, który ma spełniać najbardziej wyszukane wymagania klientów. Od standardowej Klasy S odróżnia go między innymi dodatkowa przestrzeń, specjalne fotele oraz jeszcze bardziej luksusowo wykończona kabina, oferująca szerokie możliwości indywidualizacji.

Jak podkreśla Mercedes-Maybach nie jest jednak linią wyposażenia – to podmarka, która w przyszłości będzie dostarczać nowe Mercedesy w wyjątkowo ekskluzywnej formie.

Przypomnijmy, że natomiast w oczekiwania klientów szykających sportowych aut z dużą dawką adrenaliny celować ma inna podmarka niemieckiego koncernu – czyli Mercedes-AMG.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane