/  / Kiedy poznamy ceny Fiata Tipo w Polsce?

Kiedy poznamy ceny Fiata Tipo w Polsce?

IBRM SAMAR|
null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Przy okazji targów Fleet Market premierowo zaprezentowano w Polsce nowy model Fiat Tipo. Ile będzie kosztować ten samochód?


Fiat Tipo – czyli nowość włoskiej marki w segmencie aut kompaktowych – był jedną z premier zaprezentowanych podczas imprezy branżowej Fleet Market 2015 w Warszawie. Jednocześnie generalny importer zapowiedział, że ceny Tipo dla rynku polskiego mają być gotowe za kilka tygodni. Być może poznamy je już w grudniu?

Wśród atutów Tipo ma być bardzo korzystna relacja ceny zakupu do wartości użytkowej samochodu. Atrakcyjna oferta może zwabić do salonów Fiata więcej klientów indywidualnych. A i użytkownicy flotowi też lubią auta segmentu C.

Nowości roku 2016
Fiat Tipo powstał jako przestronny i pakowny kompakt, który oferuje w gamie kilka wersji nadwoziowych. Jako pierwszy do sprzedaży wejdzie sedan. Tej premiery można spodziewać się na rynku polskim w pierwszym kwartale 2016.

W krótkich odstępach czasu gama modelowa Tipo poszerzać się będzie o kolejne odmiany nadwoziowe. I tak hatchback zadebiutować ma w drugim kwartale przyszłego roku. Zaprojektowano ponadto i Tipo kombi. Takie auto zawita na nasz rynek w okolicach trzeciego kwartału 2016.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane