/  / Kiedy odbiorę z salonu moją Toyotę?

Kiedy odbiorę z salonu moją Toyotę?

Toyota|
null
© Toyota
null

Zamówiłeś Toyotę i zastanawiasz się, kiedy egzemplarz wyjedzie z fabryki i trafi do salonu dealerskiego? Japońska firma wprowadza rozwiązanie, które powala na bieżąco śledzić postępy w produkcji i dostawie zamówionego auta.

Aplikacja "Moja Toyota" jest dostępna bezpłatnie na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS, oraz pod adresem internetowym mojatoyota.pl. Za jej pomocą od momentu zamówienia samochodu można dokładnie śledzić postępy w jego produkcji i trasę, jaką egzemplarz pokonuje z fabryki do dealera.

System może także wysyłać powiadomienia mailowe lub smsowe o każdej istotnej zmianie w tej podróży (np. kiedy samochód dotrze z Japonii do europejskiego centrum logistycznego).

"Moja Toyota" to jednak nie tylko monitorowanie postępów w zamówieniu. Za pomocą aplikacji z łatwością można dobrać pakiety akcesoriów dodatkowych, pasujących do zamówionego samochodu. W niedalekiej przyszłości na ekranie smartfona do dyspozycji będzie wiele innych funkcji ułatwiających obsługę naszego samochodu.

Aplikacja będzie przysyłała powiadomienie o zbliżającym się terminie przeglądu, wymiany opon czy upływającej ważności ubezpieczenia. Za jej pomocą klient z łatwości umówi się także do najbliższego serwisu.

Według Toyoty, jest to pierwszy i zarazem najbardziej zaawansowany system tego typu oferowany przez producenta samochodów w Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane