/  / Kia Rio po liftingu

CENY | Kia Rio po liftingu

null
© Kia
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Lekko zmodernizowana wersja modelu Kia Rio będzie dostępna na polskim rynku w trzech wersjach wyposażenia. Ceny zaczynają się od 41 990 złotych.

Na restylizację nadwozia Rio 2015 składa się nowy design przedniego i tylnego zderzaka, lamp przeciwmgielnych oraz atrapy chłodnicy. Kabinę Rio rozjaśniają dodatkowe chromowane akcenty dekoracyjne oraz konsola centralna wykończona w kolorze fortepianowym. Liftingu zewnętrznego dopełniają trzy nowe wzory felg z lekkiego stopu w rozmiarze 15-, 16- i 17 cali. Paleta barw nadwozia poszerzyła się o błękit Urban Blue oraz kolor żółty Digital Yellow.

Marka Kia ma bardzo ambitne plany bycia liderem w integracji nowych technologii z multimediami, które znajdują się na pokładzie samochodów. W tym też celu został zaprojektowany zupełnie nowy zestaw multimedialny KiaNaviSystem, który znalazł się w ofercie Rio 2015. System wyposażony jest w siedmiocalowy, kolorowy ekran dotykowy obsługiwany w języku polskim, kamerę cofania oraz slot karty SD, na której przechowywane są mapy nawigacji.

Kontynuując dotychczasową strategię promocji zestawów multimedialnych, cena pakietu KiaNaviSystem dla nowego Rio została ustalona na poziomie 2 500 PLN (dla wersji L/XL). Cena zawiera również 7-letni plan darmowej aktualizacji map.

Oferta zmodernizowanej Rio w Polsce obejmować będzie do wyboru cztery silniki o mocy od 75 do 109 KM, napędzające koła przednie za pośrednictwem pięcio- lub sześciostopniowej skrzyni manualnej lub czterostopniowej przekładni automatycznej.  

Nowa Kia Rio spodziewana jest w polskiej sieci sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Cennik wersji Rio sedan zostanie ogłoszony w grudniu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane