/  / KIA prezentuje nowy koncepcyjny SUV

KIA prezentuje nowy koncepcyjny SUV

KIA|
null
© KIA
null

Podczas targów motoryzacyjnych North American International Auto Show (NAIAS), które rozpoczną się 11 stycznia w Detroit, Kia zaprezentuje koncept zupełnie nowego, dużego SUV-a.

Stworzony w centrum projektowym w Kalifornii koncept to auto łączące sylwetkę dynamicznego,  SUVa z przestronnym wnętrzem i całym pakietem zaawansowanych technologii.
Nowa koncepcyjna Kia  to zapowiedź samochodów przyszłości segmentu SUV i zapowiedź nowego kierunku stylistycznego marki.

Wystawa w Detroit jest cykliczną imprezą odbywającą się od 1907 roku. Obecnie należy do najważniejszych na świecie wystaw motoryzacyjnych i jako tradycyjny początek roku w branży, w świecie samochodowym wyznacza trendy. Na  targach NAIAS 2015  w amerykańskiej metropolii automobilowej swoje najnowsze modele, produkty i technologie pokazało przeszło 200 wystawców.  Światło dzienne ujrzało 55 nowych modeli samochodów z czego większość z nich miała swoje światowe premiery. Akredytowało się natomiast ponad 5 000 dziennikarzy z 30 krajów świata.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane