/  / Kia partnerem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

Kia partnerem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

KMP|
null
© KIA
null

Kia Motors Polska podpisała umowę partnerską z Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. To istotny element strategii marki Kia, mającej na celu propagowanie i krzewienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwoju i kształcenia kierowców poruszających się na naszych drogach.

Kia od wielu lat kładzie duży nacisk na aspekty czynnego i biernego bezpieczeństwa swoich modeli oraz dbałość i troskę o bezpieczeństwo klientów. Przystąpienie do ścisłej współpracy z Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara to kolejny ważny krok w tym kierunku.

W ramach współpracy Kia Motors Polska przekaże szkoleniowcom ABJTK do użytkowania osiem nowych samochodów Kia cee'd w wersjach kombi oraz hatchback. Modele cee'd SW wyposażone są w silniki wysokoprężne 1.6 CRDi, natomiast hatchbacki napędzane są jednostkami benzynowymi również o pojemności 1,6 litra.

Auta te będą wykorzystywane podczas szkoleń prowadzonych w ramach działalności Akademii związanych z podnoszeniem umiejętności kierowców i bezpieczeństwem, ale także w zajęciach dotyczących popularyzacji zasad eco-drivingu.

Dzięki takim zajęciom kursanci poznają najprostsze sposoby na ograniczenie kosztów eksploatacji aut oraz mogą przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Na samochodach marki Kia prowadzone także będą szkolenia dla flot – potencjalnych i aktualnych klientów flotowych Kia Motors Polska.

Kursy ABJTK organizowane są w całym kraju, ale bazą jest ośrodek szkoleniowy Rallyland położony na terenie byłego lotniska wojskowego w Borach Tucholskich.

Obiekt spełnia wymagania pod kątem szkolenia kierowców wszystkich kategorii, w tym na potrzeby instytucji państwowych.

Kia Motors Polska zostając oficjalnym partnerem Akademii przypieczętowała trwającą już od pewnego okresu współpracę z jednym z najbardziej znanych, polskich kierowców rajdowych Tomaszem Kucharem. Utytułowany zawodnik był chociażby dyrektorem sportowym unikatowego projektu zorganizowanego przez KMP dwa lata temu: konkursu Kia Lotos Race 2011 mającego na celu wyłonienie utalentowanych, młodych zawodników, którzy rozpoczęli później swoją karierę w Wyścigowych Mistrzostwach Polski Kia Picanto.

Dzięki tego typu kooperacjom KMP miała pewność, że współpraca z nim i doskonałą drużyną instruktorów ABJTK, złożoną z najlepszych i najbardziej cenionych krajowych pilotów rajdowych, gwarantuje najwyższy poziom szkoleń i satysfakcję klientów, którą będzie można jeszcze poprawić oddając im do dyspozycji flotę cenionych już i dopracowanych modeli Kia cee'd.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane