/  / KIA i promocje dla duchownego

KIA i promocje dla duchownego

null
© KIA
null

Koreańska marka ogłasza program "Ziarno" – czyli specjalne zasady zakupu samochodów marki KIA dla duchowieństwa i osób związanych z instytucjami kościelnymi.

Najnowszy program o nazwie "Ziarno" – zawarty przez Kia Motors Polska i powołaną przez Konferencję Episkopatu Polski spółkę PPU Port – skierowany jest do księży, osób zakonnych, katechetów świeckich, Caritas Polska oraz wielu innych instytucji kościelnych, które mogą zaciągać zobowiązania we własnym imieniu i na własną rzecz (kurie biskupie, seminaria, domy rekolekcyjno-wypoczynkowe, radiostacje, wydawnictwa i media).

Program "Ziarno" zapewnia korzyści związane zarówno z zakupem samochodów marki Kia, jak również serwisem auta oraz zakupem części i akcesoriów. Oferta rabatowa dotyczy praktycznie całej gamy modelowej koreańskiego producenta – począwszy od Picanto, a na Sorento skończywszy.

Rabaty na samochody i części
Upusty sięgają nawet 8% od ceny cennikowej, co w przypadku przykładowo Kii cee'd kombi oznacza korzyść dla klienta na poziomie nawet 7 600 zł. Upust na Sorento sięga nawet 11 600 zł. Co istotne, rabat łączy się z obecnie obowiązującymi promocjami.

ASO do każdego sprzedanego samochodu oferuje dodatkowo program serwisowy Silver – czyli 5% rabatu na części.

Szczegóły w sieci dealerskiej Kia Motors Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane