/  / Kia dla siedmiu

CENY | Kia dla siedmiu

null
© KIA
null

Kia i cyfra "7" – nie wszyscy zapewne wiedzą, że koreańska marka to nie tylko 7-letnia gwarancja na rynku, ale również oferta modeli, które są w stanie zabrać na pokład nawet siedmioro podróżnych.

Zalety samochodów siedmiomiejscowych powinny w pierwszej kolejności docenić rodziny z kilkorgiem dzieci, a także ci, którzy lubią wybrać się w dalszą trasę z grupą dobrych znajomych. Dla takich klientów marka Kia ma w ofercie vana – Carens. Co prawda standardowo jest to auto przygotowane do przewozu maksymalnie 5 osób na pokładzie, jednak przewidziano ponadto wersję 7-miejscową. Dopłata wynosi 2 500 złotych.

W 7-miejscowej Kii Carens trzeci rząd siedzeń dzieli się w proporcji 50:50, składany do poziomu podłogi. Do tego dochodzą uchylane fotele drugiego rzędu, umożliwiające zajęcie miejsca na siedzeniach najdalej od kierowcy.

Kia Carens w najtańszej wersji benzynowej kosztuje od 66 990 złotych, natomiast w przypadku odmiany wysokoprężnej – od 76 490 złotych.

SUV też potrafi
Drugim modelem w gamie marki, pozwalającym na przewiezienie większej liczby pasażerów, jest Kia Sorento. Wersja 7-miejscowa występuje już w przypadku podstawowej konfiguracji ze 185-konnym dieslem 2.0 CRDi – wycenionej od 144 990 złotych.

Co więcej, wspomniana cena Sorento zawiera już napęd 4x4.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane