/  / Carens odjeżdża z nagrodą Złota Kierownica 2013

Carens odjeżdża z nagrodą Złota Kierownica 2013

KMP|
null
© KIA
null

Kia Carens zdobyła jedną z cenniejszych nagród branży motoryzacyjnej – Złotą Kierownicę 2013. W tym roku walczyło o wspomniane trofeum aż 49 kandydatów w 6 różnych kategoriach.

O tym, które modele zwyciężą, zadecydowali czytelnicy tygodnika Auto Świat. Dzięki oddanym głosom Kia Carens znalazła się na najwyższym podium w kategorii: przestronne vany.

Złota Kierownica to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Jego historia sięga 1976 roku. Od pięciu lat odbywa się polska edycja konkursu, którą organizuje wspólnie ze swoimi czytelnikami tygodnik Auto Świat.

Kia Carens to samochód zaprojektowany i zbudowany całkowicie od podstaw z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny, a aerodynamiczna sylwetka, wybór czterech jednostek napędowych, czterech poziomów wyposażenia, niski poziom emisji dwutlenku węgla, 7-letnia gwarancja, opcja siedmiu miejsc oraz bogate wyposażenie to istotne argumenty, dzięki którym Carens trzeciej generacji zyskał głosy czytelników Auto Świat.

Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu, odbyła się w Warszawie 4 grudnia. "Kia to stosunkowo młoda marka, ale to marka, która bardzo szybko się uczy. Wszystkie nagrody i wyróżnienia, jakie Kia ostatnio otrzymuje, potwierdzają, że intensywne działania na rzecz poprawy jakości, bezpieczeństwa oraz atrakcyjności wyglądu oferowanych przez Koreańczyków modeli sprawiają, że marka Kia na dobre zagościła w świadomości klientów - powiedział Kang Dong Won, prezes Kia Motors Polska.

"W ubiegłym roku podczas finału plebiscytu statuetkę Złotej Kierownicy w kategorii osobowość motoryzacyjna odebrał dyrektor zarządzający KMP, Wojciech Szyszko. Kilka tygodni temu laureatem Złotej Kierownicy w plebiscycie przeprowadzonym przez redakcje Bild Am Sonntag i AutoBild został główny stylista i projektant Kia Peter Schreyer, a dziś do kompletu otrzymujemy nagrodę dla Carensa. Nie mogliśmy lepiej sobie tego wymarzyć".

"Każda nagroda cieszy, ale nagroda przyznana przez czytelników oraz obecnych czy potencjalnych klientów cieszy tym bardziej i dlatego statuetka Złota Kierownica 2013 jest dla nas wyjątkowo cenna i ważna - podsumował Kang Dong Won.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane