/  / Kaczmarski z MINI. Para idealna?

Kaczmarski z MINI. Para idealna?

MINI|(2013-12-20 16:09)
null
© MINI
null

Marka MINI rozpoczęła współpracę z Martinem Kaczmarskim, młodym kierowcą rajdowym startującym niebawem w rajdzie Dakar 2014 za kierownicą MINI All4 Racing, skonstruowanej przez firmę X-Raid prawdopodobnie najszybszej terenówki świata.

Martin Kaczmarski został oficjalnym ambasadorem MINI w Polsce. MINI to niebanalny i niekonwencjonalny styl życia. Każda okazja do rywalizacji to możliwość, aby w pełni skorzystać z gokartowych właściwości jezdnych MINI. Martin Kaczmarski to natomiast urodzony kierowca rajdowy, który wdraża w życie przekonania marki.

Martin Kaczmarski urodził się w 1990 roku. Obecnie ten niezwykle utalentowany i obiecujący kierowca startuje za kierownicą MINI All4 Racing w szeregach Lotto Team i tworzy rajdowy duet mistrz/uczeń z Krzysztofem Hołowczycem.

MINI jest pod wrażeniem umiejętności i charakteru Martina, który łączy w swoim życiu prywatnym oraz zawodowym dwie szczególne cechy: profesjonalizm i czerpanie maksymalnie możliwej frajdy z tego, co się robi.

Talent Martina potwierdzają wyniki i czasy na poszczególnych odcinkach specjalnych. Każdy rajd wymaga indywidualnego podejścia, wielu treningów oraz odpowiedniego planowania.

"Mocno wierzymy, że poprzez naszą współpracę obie strony wzbogacą swoje doświadczenie, a Martin odniesie upragniony sukces w nadchodzącym rajdzie Dakar 2014 - komentuje Sylwia Rosa, odpowiedzialna za markę MINI w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane