/  / Już w sprzedaży. Komu Skoda Kodiaq?

Już w sprzedaży. Komu Skoda Kodiaq?

null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na rynku czeskim ruszyła właśnie sprzedaż nowego SUV-a marki z Mlady Boleslav. Ceny Kodiaq nad Wełtawą startują od 677 900 koron.

Gama modelowa obejmuje do wyboru trzy poziomy wyposażenia. Topową wersję – Style – wyceniono na co najmniej 795 900 koron. Obejmuje m.in. takie elementy wyposażenia jak pełne światła LED, monitoring poziomu zmęczenia kierowcy czy funkcję otwierania bezkluczykowego.

W ofercie Kodiaq na rynku czeskim znalazły się jak na razie po dwa benzynowce TSI (1.4/150 KM lub 2.0/180 KM) oraz wysokoprężne TDI. Według danych fabrycznych, najbardziej ekonomiczna wersja silnikowa (czyli 2.0 TDI/150 KM) spala średnio od około 5,1 l/100 km. Natomiast mocniejszy 2.0 TDI/190 KM – od mniej więcej 5,8 l/100 km.

W Polsce od 89 900 złotych
Pełna specyfikacja oraz ceny Skody Kodiaq dla rynku polskiego mają zostać ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni. Z informacji podanych już przez importera wynika na razie tyle, że bazowa wersja SUV-a kosztować będzie już od 89 900 złotych (z silnikiem 1.4 TSI/125 KM). W ofercie trzy odmiany wyposażenia do wyboru: Active, Ambition oraz Style.

Skoda ujawniła ponadto, że Kodiaq dostępny będzie również w ofercie "Jak w abonamencie" – za 899 zł miesięcznie.


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane