/  / Już 10 Lexusów LC sprzedanych w Polsce

Już 10 Lexusów LC sprzedanych w Polsce

null
© ComplexPR
null

Tylu klientów nad Wisłą zdecydowało się kupić sportowego Lexusa jeszcze przed jego rynkową premierą. Dopiero w ostatnich dniach sierpnia coupe pojawiło się na specjalnych pokazach w polskich salonach.

Pierwszy, demonstracyjny egzemplarz Lexusa LC 500, który trafił do naszego kraju, zaprezentowano 19 sierpnia u dealera w Krakowie. Dzień później auto trafiło do stolicy, gdzie było prezentowane kolejno w trzech lokalizacjach. Następnie nowiutkie LC pokazano w placówce Lexus Trójmiasto – i to właśnie jeden z pierwszych salonów w Polsce, gdzie sprzedano wspomniany model.

"Za kilka miesięcy na ulicach Gdańska będzie można zobaczyć egzemplarz Lexusa LC 500 w kolorze niebieskim. Z wolnossącym, benzynowym silnikiem V8 o mocy 477 koni i w najbogatszej wersji wyposażenia - mówi Krzysztof Walder, dyrektor salonu Lexus Trójmiasto.

Zakupione w Gdańsku auto to kompletnie wyposażona wersja Superturismo. Na pokładzie znalazły się m.in. 13-głośnikowy system audio Mark Levinson, dyferencjał o ograniczonym poślizgu oraz układ skrętnych kół tylnej osi. Wóz zostanie wydany najprawdopodobniej w czerwcu."Do końca roku w Trójmieście planujemy sprzedać około 5 egzemplarzy Lexusa LC. Ten samochód ma potencjał, by stać się popularniejszy niż model RC. Wyróżnia się też na tle propozycji konkurencyjnych marek premium - podkreśla Krzysztof Walder.

Daty pozostałych pokazów Lexusa LC 500 w salonach przedstawiają się następująco:
2016-08-24 | Szczecin, ul. Mieszka I 25
2016-08-25 | Poznań, ul. Lechicka 7
2016-08-26 | Wrocław, ul. Legnicka 164
2016-08-27 | Katowice, al. Roździeńskiego 208 A
2016-08-28 | Łódź, ul. Pomorska 106 A
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane