/  / Juke Nismo RS – Łobuziak z miasta

CENY | Juke Nismo RS – Łobuziak z miasta

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto najbardziej sportowy Nissan Juke w historii tego modelu. Wersja Juke Nismo RS – bo o niej mowa – jest do wzięcia w promocyjnej cenie od 104 100 złotych.

Wersję Juke Nismo RS "uzbrojono" w benzynowy silnik 1.6 DIG-T o mocy maksymalnie 218 koni. W odmianie z napędem na przednią oś i z manualną skrzynią biegów jednostka generuje do 280 Nm momentu obrotowego (30 Nm więcej w porównaniu z poprzednikiem; natomiast w wersji AWD – 250 Nm). W celu zagwarantowania, że zawieszenie skutecznie przeniesie dodatkowy zapas momentu na drogę, w wersjach 2WD na przedniej osi zastosowano mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu.

W egzemplarzach z napędem na cztery koła w standardzie oferowany jest system rozdziału momentu obrotowego – Torque Vectoring System. Moment o wartości 250 Nm przenoszony jest za pomocą przekładni Xtronic. Egzemplarze z Xtronic są standardowo wyposażone w łopatki służące do sterowania skrzynią podczas jej pracy w ośmiostopniowym trybie manualnym.

Pozostałe udoskonalenia Nissana Juke w wersji Nismo RS obejmują m.in. dodatkowe usztywnienie nadwozia oraz układu zawieszenia, jak również mocniejsze hamulce.

Od 104 100 złotych. "Kubły" od Recaro w opcji
Promocyjna cena podstawowej wersji Nissana Juke Nismo RS - z napędem na przednią oś i manualną skrzynią biegów - to 104 100 zł. Cena zawiera lakier metalizowany, który w omawianej wersji modelowej oferowany jest jako wyposażenie standardowe (do wyboru jest biały perłowy, srebrny oraz czarny).

Wyposażenie dodatkowe, dostępne za dopłatą, to natomiast sportowe fotele Recaro oraz pakiet zawierający reflektory ksenonowe, system kamer 360° oraz zestaw systemów bezpieczeństwa Safety Shield.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane