/  / Jubileuszowy Zlot Plejad wraca do korzeni

Jubileuszowy Zlot Plejad wraca do korzeni

null
© Subaru
nullnull

Malownicze zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej będą areną zmagań podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji Zlotu Plejad, która rozpocznie się 30 maja. Historia zatoczy tym samym koło, gdyż pierwsza odsłona tej imprezy również odbyła się na terenach 80-kilometrowego pasa wzgórz pomiędzy Krakowem i Częstochową.

Dziesięciolecie Zlotu Plejad zbiegnie się z ważnymi wydarzeniami zarówno dla marki Subaru, jak i dla regionu, co będzie doskonałą okazją do zapisania nowych kart historii zlotu miłośników samochodów spod znaku Plejad.

Bazą X Zlotu Plejad będzie Hotel Ostaniec w miejscowości Podlesice. Wokół otaczających bazę imprezy „skalnych miast” powstanie jedyne w swoim rodzaju „miasteczko Subaru”.

Podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowane zostaną cztery trasy, które obejmą między innymi zbudowane na szczytach skał Orle Gniazda, niezwykły świat podziemnych jaskiń i labiryntów, jedyną w Europie Środkowej pustynię czy najbardziej urokliwy Park Narodowy w Polsce.

Miłośników sportowej rywalizacji z pewnością nie zabraknie na trasie "szosowej", gdzie co roku trwa walka o każdą sekundę. Tym razem dodatkową atrakcją będzie możliwość porównania się z dwoma załogami Platinum Subaru Rally Team (Wojtkiem Chuchałą i Kamilem Hellerem), którzy pojawią się w bardzo ciekawym samochodzie, a także z Michałem i Grzegorzem Bębenkami.

Nie mniej emocji będzie towarzyszyć zmaganiom na trasie "terenowej", a fanów motoryzacyjnej turystyki z pewnością przyciągną trasy "turystyczna-szosowa" oraz "turystyczna-terenowa".

Niezależnie od wybranej trasy, samochodu czy też zlotowego „stażu”, udział w imprezie dostarczy niezapomnianych wrażeń w jedynej w swoim rodzaju atmosferze. Za jej zapewnienie będzie odpowiadać główny organizator, czyli Subaru Import Polska, wraz z partnerami: Sony Vaio, Sony α, Orlen Oil, SJS, Horizont, Keratronik, Motoricus.com, Pirelli, Ronal, Warta, Raiffeisen Leasing i Van Pur.

Patronat nad X Zlotem Plejad sprawują: Śląska Organizacja Turystyczna, Związek Gmin Jurajskich, Zawiercie i Jurajska Organizacja Turystyczna, a medialnie wspierają go: Onet Moto, Auto Świat 4x4, Fleet, Gentleman, ExoticCars.pl oraz WRC Magazyn Rajdowy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane