/  / Jubileuszowe Volvo już na polskich drogach

Jubileuszowe Volvo już na polskich drogach

Volvo Trucks|
null
© Volvo Group Trucks Poland
null

W tym roku przypada 20-lecie Volvo Trucks w Polsce. Z tej okazji przygotowano limitowaną serię ciągników siodłowych Volvo FH. Pojazdy noszące numery 1 i 2 już zostały odebrane przez klienta.

Już 8 maja pierwsze dwa egzemplarze Volvo FH z limitowanej serii przygotowanej na 20-lecie Volvo Trucks w Polsce zostały przekazane użytkownikowi, jakim jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Soboń" S.J. z Łopuszna.

"Nasza firma specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie ładunków sypkich luzem. Zakup dwóch jubileuszowych ciągników Volvo FH jest dla naszej firmy wydarzeniem podwójnie doniosłym. Są to pierwsze fabrycznie nowe ciężarówki, jakie znalazły się w naszej flocie, a do tego są nimi wyjątkowe maszyny szczycące się indywidualnymi numerami 1 i 2, nadanymi w ramach specjalnej limitowanej serii jubileuszowej - podkreśla Krzysztof Soboń, współwłaściciel firmy.

Klient zdecydował się na zamówienie ciągników siodłowych w układzie 4x2, wyposażonych w silniki o mocy 460 KM, współpracujące ze skrzynią I-Shift. Komfort pracy i wypoczynku zapewniają kabiny w standardzie Globetrotter.  

Ciągniki siodłowe Volvo FH z limitowanej serii jubileuszowej są dostępne w konfiguracji 4x2 lub 6x2. Wszystkie pojazdy posiadają unikatowy emblemat zawierający kolejny indywidualny numer, specjalne oklejenie kabiny oraz elementy wyposażenia wnętrza z logo upamiętniającym 20-lecie Volvo Trucks w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane