/  / Jeep Cherokee nagrodzony

Jeep Cherokee nagrodzony

Jeep|
null
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

W Hiszpanii, ponad 36% procentami głosów, czytelnicy dziennika finansowego przyznali średniemu SUV-owi Jeep pierwsze miejsce w kategorii SUV.

Nagroda została przyznana po raz piąty przez dziennik ekonomiczny, który tą inicjatywą potwierdza swoje zainteresowanie światem motoryzacji, jednego z najważniejszych i najbardziej aktywnych sektorów ekonomicznych na świecie.

Nowa generacja Jeepa Cherokee dostępna jest zarówno w konfiguracji z napędem na dwa przednie koła, jak i z napędem na cztery koła i oferuje trzy systemy napędu 4x4- Jeep® Active Drive I, Jeep® Active Drive II i Jeep® Active Drive Lock.

Nowa gama Jeep Cherokee będzie dostępna w sprzedaży z wyposażeniem Longitude, Limited i Trailhawk, wyposażona będzie w turbo diesel Multijet II o pojemności 2,0 litrów i Pentastar benzyna o pojemności 3,2 litra. Turbo diesel Multijet II o pojemności 2,0 litra jest dostępny w wersji 170 KM, montowanej z nową dziewięciostopniową skrzynią biegów, zastosowaną po raz pierwszy w segmencie SUV-ów średniej wielkości. Wersja o mocy 140 KM dwulitrowego silnika będzie dostępna w nowym Jeepie Cherokee w połączeniu z manualną, sześciostopniową skrzynią biegów. Obydwie wersje dwulitrowego turbodiesla w standardzie wyposażone są w system Stop/Start. Dopełnieniem gamy silników nowego Jeepa Cherokee jest silnik benzynowy V6 Pentastar o pojemności 3,2 litra i mocy 272 KM, montowany tylko i wyłącznie z nową, dziewięciostopniową automatyczną skrzynią biegów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane