/  / Jedzie nowe BMW Serii 5 [VIDEO]

Jedzie nowe BMW Serii 5 [VIDEO]

null
© BMW
null

Nowa generacja niemieckiej limuzyny ujrzy światło dzienne jesienią bieżącego roku – potwierdzają dobrze zorientowane źródła w koncernie z Bawarii.

Oficjalnych zdjęć nowego BMW Serii 5 na razie nie ma. Choć firma z Monachium zdradziła niedawno, że samochód będzie wyposażony m.in. w funkcję "Remote 3D View". Daje ona właścicielowi możliwość podejrzenia, co akurat w tym momencie dzieje się w bezpośrednim sąsiedztwie zaparkowanego gdzie indziej samochodu.

Możliwość obejrzenia sylwetki pojazdu z lotu ptaka nie jest dzięki współczesnej technologii niczym wyjątkowym. Taki obraz – przydatny dla kierowcy np. podczas wykonywania manewru parkowania – generowany jest dzięki kamerom, które przesyłają dane na ekran pokładowego systemu multimedialnego. Nowość BMW polega jednak na możliwości wyświetlenia takiego trójwymiarowego obrazu na smartfonie po wcześniejszym zalogowaniu. I to wówczas, gdy kierowca znajduje się w dowolnej odległości od zaparkowanego samochodu. Np. gdy ma wolną chwilę w biurze lub kończy w kuchni filiżankę porannej kawy.


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane