/  / Japońskie coupe po zmianach

Japońskie coupe po zmianach

null
© Toyota
nullnull

Toyota zapowiada rychły debiut coupe GT86 w odświeżonej wersji. Premiera rynkowa modelu rocznik 2017 zaplanowana jest na jesień.


Toyota GT86 ma nisko położony środek ciężkości i pewnie trzyma się drogi. Światła LED z przodu i z tyłu oraz przeprojektowane zderzaki nadały "japończykowi" bardziej dynamiczny design. Profil zyskał więcej wyrazu dzięki nowemu wzorowi kół ze stopu metali.

Wnętrze GT86 wykończono elementami z zamszu. Fotele otrzymały obicia ze skóry i alcantary lub materiałową tapicerkę ze srebrnymi obszyciami. Nowa sportowa kierownica wielofunkcyjna ma zintegrowane przyciski służące do komunikacji z systemem multimedialnym oraz logo "86" na środkowym panelu.

Włącz emocje!
Toyota GT86 wyróżnia się jeszcze bardziej precyzyjnym prowadzeniem. Poprawione zawieszenie zapewnia lepsze tłumienie wstrząsów i sprawia, że auto jest bardziej zwinne niż dotychczas. Z myślą o indywidualnych klientach i fanach marki Toyota Motorsports GmbH przygotowała dwie wersje wyczynowe: GT86 CS-R3 z homologacją FIA, a także GT86 CS-Cup opracowaną specjalnie do udziału w wyścigach na torze Nürburgring Nordschleife.

Nowa Toyota GT86 zaprezentuje się premierowo podczas targów New York International Auto Show (25 marca-3 kwietnia).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane