/  / Jaguar XE kosztuje od 159 100 złotych

CENY | Jaguar XE kosztuje od 159 100 złotych

null
© Jaguar
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Jaguar XE to konkurent rynkowy m.in. dla BMW Serii 3. Właśnie podano polskie ceny na ten model. W najtańszej wersji Jaguar XE kosztuje od 159 100 złotych.

Polski cennik na Jaguara XE rozpoczyna się od 159 100 złotych brutto za wersję z 200-konnym silnikiem benzynowym oraz 8-biegową skrzynią automatyczną. Cena konfiguracji wyposażonej w 2-litrową jednostkę dieslowską (seria Ingenium) o mocy 163 lub 180 KM wynosi natomiast od 159 500 złotych.

XE uzupełnia ofertę sedanów Jaguara, plasując się poniżej modeli XF oraz XJ. Co wyróżnia sportową limuzynę znad Tamizy? Z wielu ciekawych elementów konstrukcyjnych można wymienić m.in. to, że nadwozie XE wykonano w ponad 75% z aluminium, oraz to, że mamy tu do czynienia z modelem posiadającym najniższy współczynnik oporu powietrza Cw spośród wszystkich dotychczasowych Jaguarów – zaledwie 0,26.

Mierzący 4,67 m długości Jaguar XE stanie w szranki z takimi modelami o ugruntowanej już pozycji rynkowej jak BMW Serii 3, Audi A4 oraz Mercedes Klasy C.

Więcej na temat oferty Jaguara XE znaleźć można tutaj:
Cennik Jaguara XE

Wszystkie ceny na Jaguara XE zawierają 5-letnią gwarancję.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane