/  / Isuzu D-Max z zabudową kamperową

Isuzu D-Max z zabudową kamperową

null
© Isuzu
nullnullnullnullnullnullnullnull

Producent z Japonii przedstawił nową wersję modelu D-Max. Isuzu z zabudową kamperową to kompromis pomiędzy autem dostawczym, a klasycznym pojazdem terenowym.

Pod maską Isuzu D-Maksa pracuje wysokoprężny silnik o pojemności 2,5 l i mocy 163 KM skonfigurowany z automatyczną skrzynią biegów i reduktorem. Na ramowej konstrukcji D-Maksa zamontowano kontener Scandinavia który posiada możliwość przełożenia go do innego pickupa. Zabudowa wyposażona jest w okno Seitz oraz drzwi ze stopniem ułatwiającym wejście. Z lewej strony ulokowane są kolejne dwa okna, w tym jedno duże o wymiarach 1 100 x 450 mm. Z tyłu nad kuchenką znajduje się czwarte okno. W suficie zamontowano podwójny właz z moskitierą i zaciemnieniem.

Kabinę oświetla zespół energooszczędnych LED-ów. Na wyposażeniu znalazły się też gniazda 12- i 230-woltowe oraz instalacji anten satelitarnych, telewizyjnych i i radiowych. Zainstalowana została również instalacja wodna oparta na angielskim systemie John Guest i wyposażona w zbiornik czystej wody Shurflo oraz zbiornik na ścieki. Na wyposażeniu kabiny znalazły się wszystkie niezbędne do dalekich podróży elementy – zespolona z kuchenką umywalka, lodówka, stolik z siedzeniami dla pięciu osób oraz składane łóżko. W kabinie łazienkowej znajdziemy natomiast składaną umywalkę, prysznic i kompaktowe WC.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane