/  / Isuzu D-Max Hunter

Isuzu D-Max Hunter

Isuzu|
null
© Isuzu
nullnullnullnull

Wanna na dziczyznę, rampa najazdowa i wyciągarka na skrzynię. To tylko niektóre elementy nowego pakietu, w który wyposażona została wersja Isuzu D-max Hunter. Zostały stworzone z myślą o zapalonych myśliwych, wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie kreuje ich hobby. Na pakiet akcesoriów, w które zostało wzbogacone auto, składają się ponadto szuflada na broń, klatka dla psa i hak holowniczy. Wszystkiego dopełnia nadbudowa SPORT i wykładzina przestrzeni ładunkowej.

Pakiet akcesoriów myśliwskich jest dopełnieniem samochodu, którego prawdziwie terenowe oblicze można odkryć w leśnej gęstwinie. D-max może podjechać pod zbocze pod kątem 49 stopni , a kąt zjazdu wynosi aż 60 stopni . Jego możliwości są nie do przecenienia. Dobrze radzi sobie również w głęboko wciętych błotnistych koleinach.  

Pakiet „Hunter” jest dostępny w każdej wersji wyposażenia - L, LS oraz LSX, w których standardowo znajdują się systemy bezpieczeństwa – zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), stabilizacji toru jazdy (ESC), kontroli trakcji (TCS), przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, ponadto każdy ma teleskopową kolumnę kierowniczą, z regulacją kąta pochylenia, wspomaganie kierownicy oraz elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby i sytem zapobiegający przytrzaśnięciu palców. Dodatkowo najbogatsza wersja LSX ma skórzane pokrycie kierownicy i uchwytu dźwigni zmiany biegów, automatyczną klimatyzację, dzieloną i składaną tylną kanapę, skórzaną tapicerkę, ogrzewanie przednich foteli, bluetooth oraz system audio sterowany z kierownicy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane