/  / Infiniti QX30 premierowo

Infiniti QX30 premierowo

null
© Infiniti
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Z okazji wystawy Los Angeles Motor Show zaplanowano światową premierę modelu Infiniti QX30. "Japończyk" pod względem technologicznym ma wiele wspólnego z Mercedesem GLA.

Infiniti QX30 powalczy o względy klientów w segmencie kompaktowych crossoverów klasy premium. Premiera na wybranych rynkach sprzedaży szykuje się w połowie przyszłego roku.

Infiniti QX30 to – obok "zwykłej" odmiany hatchback (czyli Q30) – kolejny owoc międzynarodowej współpracy na linii Renault-Nissan-Daimler AG. Nowy crossover japońskiej marki ma bowiem pod względem technologicznym wiele wspólnego z Mercedesem GLA.

Na ceny jeszcze poczekamy...
Jak na razie, firma nie podaje bliższych informacji np. na temat szykowanej gamy silnikowej dla Infiniti QX30. Za wcześnie też mówić o samych cenach na rynku polskim.

Można tylko spekulować, że cena wersji bazowej Infiniti QX30 wynosić będzie nieco powyżej 100 000 złotych. To dlatego, że Infiniti Q30 hatchback kosztuje nad Wisłą od 99 950 złotych.

Są wzrosty
W ciągu 10 miesięcy bieżącego roku sprzedaż samochodów marki Infiniti na świecie zamknęła się liczbą prawie 173 000 egzemplarzy. Dzięki temu firma osiągnęła wzrost o dynamice 16%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane