/  / Infiniti QX30 – Pierwsze ceny w Polsce

CENY | Infiniti QX30 – Pierwsze ceny w Polsce

null
© Infiniti
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Kompaktowy model Infiniti z elementami a'la crossover wchodzi do oferty na polskim rynku. W gamie QX30 znamy już pierwsze ceny.

Infiniti QX30 – obok "zwykłej" odmiany hatchback (czyli Q30) – to kolejny owoc międzynarodowej współpracy na linii Renault-Nissan-Daimler AG. Nowy crossover japońskiej marki ma bowiem pod względem technologicznym wiele wspólnego z Mercedesem GLA.

Infiniti QX30 oferuje m.in. podwyższony prześwit, chromowane relingi dachowe oraz poszerzone nadkola, które mają nadać autu wrażenie mocniej opartego na drodze. Do tego m.in. zmieniony przedni i tylny zderzak, a także satynowany chrom na elementach wykończeniowych karoserii.Infiniti QX30 dostępny jest w polskim cenniku od 1 kwietnia. Na razie wprowadzono tylko odmianę ze 170-konnym silnikiem wysokoprężnym 2.2d oraz skrzynią dwusprzęgłową 7DCT i napędem na wszystkie koła. W wersji wyposażenia Premium samochód kosztuje od 158 278 złotych brutto, natomiast jako Premium Tech – od 180 157 złotych.

Wczesnym latem w salonach
Wśród opcji czeka m.in. system nagłośnieniowy Bose (za 3 911 złotych), okno dachowe z elektryczną osłoną przeciwsłoneczną (4 141 PLN) czy pakiet stylistyczny Cafe Teak, który obejmuje np. aluminiowe nakładki progowe i fotele skórzane Nappa w kolorze Chocolate z grafitowymi wstawkami i czarnymi przeszyciami (całość za 2 628 złotych).

Z czasem do oferty Infiniti QX30 dołączą kolejne wersje silnikowe i wyposażeniowe. Pierwsze egzemplarze trafić mają do salonów w lipcu.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane