/  / Hyundai ogłasza ceny Ioniq w Polsce

CENY | Hyundai ogłasza ceny Ioniq w Polsce

null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ioniq w podstawowej wersji Business kosztuje niecałe 100 000 złotych. Importer przygotował specjalne oferty finansowania w postaci kredytu, leasingu oraz programu Hyundai Abonament.

W salonach nad Wisłą jest już dostępny kompaktowy model Hyundai Ioniq. Docelowo gama obejmować będzie trzy rodzaje napędu alternatywnego do wyboru: samochód całkowicie elektryczny, hybrydę z możliwością ładowania z gniazdka (czyli PHEV) oraz hybrydę spalinowo-elektryczną. I to właśnie ta ostatnia odmiana debiutuje właśnie na polskim rynku.

Hybrydowy Hyundai Ioniq posiada standardowo dwusprzęgłową skrzynię biegów 6DCT, a napędza go czterocylindrowy silnik 1.6 GDI Kappa o mocy 105 koni oraz motor elektryczny o mocy 43,5 KM, zasilany akumulatorami litowo-jonowo-polimerowymi (gwarancja na akumulatory obejmuje okres 8 lat lub dystans 200 000 km).

Baterie znajdują się pod tylną kanapą, dzięki czemu środek ciężkości pojazdu jest położony nisko, centralnie. To korzystnie wpływa na właściwości jezdne samochodu oraz pozwala optymalnie wykorzystać całą pojemność bagażnika, wynoszącą aż 550 litrów.Ceny od 99 900 złotych
Hyundai Ioniq dostępny jest w trzech specyfikacjach, które można uzupełnić o pakiety dodatkowego wyposażenia. Na liście pozycji figurujących już w wersji podstawowej znalazły się systemy z zakresu bezpieczeństwa jak autonomiczny układ hamowania awaryjnego, aktywny asystent utrzymywania pasa ruchu, kontrola przed niezamierzonym opuszczeniem pasa ruchu oraz monitoring martwego pola z ostrzeganiem przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu.

Do tego jeszcze dwustrefowa klimatyzacja automatyczna z jonizatorem, tylna kamera, aktywny tempomat i czujnik deszczu, będące także w podstawowej wersji wyposażenia.

Hybrydowy Ioniq objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitów kilometrów oraz 8-letnim programem assistance (pod warunkiem wykonywanie przeglądów samochodu zgodnie z wymogami producenta).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane