/  / Hyundai na abonament – Odsłona 2

Hyundai na abonament – Odsłona 2

null
© Hyundai
null

Produkt stworzony przez koreańską markę oraz Masterlease okazał się hitem. Nic więc dziwnego, że "Hyundai Abonament" będzie miał swój ciąg dalszy w drugiej edycji.

Hyundai Abonament to program wynajmu konsumenckiego, z którego mogą skorzystać osoby fizyczne i małe przedsiębiorstwa. Ze względu na przejrzystość i miesięczne raty firma porównuje swój produkt do umowy abonamentu za korzystanie z telefonu komórkowego.

"Zainteresowanie programem Hyundai Abonament przerosło nasze oczekiwania. Zaoferowaliśmy innowacyjny sposób na zapewnienie mobilności bez konieczności zakupu samochodu, a klienci szybko docenili rynkową unikatowość tej oferty - powiedział Tomasz Sumelka, dyrektor sprzedaży Hyundai Motor Poland. "Założyliśmy, że zrealizujemy nasz program w przeciągu kwartału, jednak już po półtora miesiąca udało się rozdysponować wszystkie dostępne w ofercie samochody".

Zmodyfikowane warunki
Hyundai Abonament w aktualnej formie opiera się na 13-miesięcznej umowie – w tym jeden miesiąc bez opłaty. Na koniec klient oddaje samochód i otrzymuje propozycję wynajmu nowego egzemplarza na identycznych warunkach.

Konsument nie ponosi wpłaty wstępnej ani opłaty końcowej. Płaci jedynie co miesiąc stałą ratę, w której zawarte są także elementy dodatkowe takie jak min. obsługa serwisowa w ASO, komplet opon zimowych z wymianą, pakiet ubezpieczenia OC+AC+NNW, całodobowa opieka assistance czy samochód zastępczy.

Większy wybór
W drugiej edycji programu Hyundai Abonament poszerzano gamę dostępnych modeli. Można wybierać spośród takich propozycji jak i20, ix20, i30, Elantra nowej generacji, Tucson, a także i40.

Kwota miesięcznej raty wynosi odpowiednio od 799 do 1 949 złotych brutto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane