/  / Hyundai i30 w wersji Go!

CENY | Hyundai i30 w wersji Go!

null
© Hyundai
null

Polscy klienci mogą już skorzystać z oferty Hyundaia na egzemplarze w wersji specjalnej Go! Takie jak np. kompaktowy Hyundai i30 – w wersji hatchback lub kombi.

Oficjalnie powodem wprowadzenia na rynek wersji Go! jest u marki Hyundai rozpoczynający się latem turniej piłki nożnej Euro 2016 we Francji (firma występuje jako jeden z partnerów tej imprezy). Ofertą objęto kilka modeli w gamie – wśród nich m.in. Hyundai i30 hatchback lub kombi. Wersja specjalna Go! bazuje na poziomie wyposażenia Comfort, którą udoskonalono o kilka dodatkowych elementów.

Wyposażenie standardowe obejmuje m.in. przyciemniane szyby z tyłu, czujnik deszczu, tylne światła typu LED, kierownica z wersji "Turbo", czarna podsufitka, niebieska nitka na kierownicy czy wykończenie w kolorze metalicznej czerni na konsoli środkowej, drzwiach i otworach wentylacyjnych. Do tego jeszcze m.in. haft ozdobny na zagłówkach siedzeń oraz oznaczenie serii na słupku drzwi.

Hyundai i30 Go! kosztuje od 72 900 złotych za 5-drzwiowego hatchbacka oraz od 76 400 złotych w przypadku kombi. Dla porównania, "zwykła" wersja Comfort kosztuje odpowiednio od 71 400 oraz 74 900 złotych.

W ramach serii Go! – oprócz wspomnianego wyżej i30 – można kupić jeszcze model Hyundai i10, i20 oraz Tucsona.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane