/  / Hyundai i20 Coupe do wzięcia za 50 900 złotych

CENY | Hyundai i20 Coupe do wzięcia za 50 900 złotych

null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnull

Bardziej sportowa linia i więcej emocji za kierownicą – to obiecuje koreańska marka wraz z debiutem modelu Hyundai i20 Coupe. Auto startuje z cenami od 50 900 złotych.

W lutym poznaliśmy ceny modelu Hyundai i20 nowej generacji w wersji 5-drzwiowej. Równocześnie krążyły plotki, że w niedalekiej przyszłości generalny importer pójdzie za ciosem i wprowadzi do sprzedaży nad Wisłą również bardziej sportowe i20 Coupe. Aż się doczekaliśmy – Hyundai i20 Coupe jest już dostępny z polskimi cenami, a klienci mogą wybierać spośród trzech wersji wyposażenia i czterech różnych jednostek napędowych o mocy maksymalnie 100 koni.

Na polskim rynku Hyundai i20 Coupe oferowany będzie z następującymi silnikami w gamie:
- 1.2 MPI/84 KM – ceny od 50 900 złotych
- 1.4 MPI/100 KM – ceny od 53 400 złotych
- 1.1 CRDI/75 KM – ceny od 58 900 złotych
- 1.4 CRDI/90 KM – ceny od 61 400 złotych

Hyundai i20 Coupe – mierzący dokładnie 4045 mm długości przy rozstawie osi 2570 mm – różni się od wersji 5-drzwiowej odważniejszą stylistyką tylnej części nadwozia. W oczy rzuca się też agresywniejszy wygląd atrapy chłodnicy, mocniej zaakcentowane nadkola oraz niżej poprowadzona linia dachu. Oba modele mają wprawdzie wspólną platformę podłogową, jednak jak podkreśla producent – odmiana 3-drzwiowa adresowana będzie do młodszej klienteli, gwarantując m.in. bardziej dynamiczne prowadzenie.

Elementem wyposażenia standardowego każdej z wersji Hyundaia i20 Coupe jest m.in. klimatyzacja manualna, radio z RDS/MP3, gniazdo USB/iPod, przyciemniane szyby, a także lusterka zewnętrze z regulacją elektryczną i podgrzewane, jak również klamki w kolorze nadwozia.

W wyższych wersjach wyposażenia Hyundai i20 Coupe standardowo lub za dopłatą oferuje m.in. klimatyzację automatyczną z funkcją odparowywania szyb, tylne światła LED-owe, tempomat, a także podgrzewane koło kierownicy i podgrzewane siedzenia przednie oraz panoramiczne okno dachowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane