/  / Hyundai i10 odświeżony

Hyundai i10 odświeżony

null
© Hyundai
nullnullnullnullnullnullnull

Dzięki modyfikacjom zmienił się nieco przedni pas, zaś w kabinie i10 klienci znajdą nowy system multimedialny. Premiera modelu – na jesiennym salonie w Paryżu.

Na tle poprzednika ulepszony Hyundai i10 wyróżnia się m.in. dzięki nowemu zderzakowi i światłom LED do jazdy dziennej, umieszczonym na krawędziach kaskadowego grilla. Natomiast do kabiny będzie można zamówić nową tapicerkę w czerwonym odcieniu (klienci mają także do wyboru inne kolory: a mianowicie niebieski, pomarańczowy, beżowy lub czarny).

Równocześnie w ramach face-liftingu w Hyundaiu i10 poprawiły się stabilność i właściwości jezdne. Między innymi zmodyfikowano przełożenie układu kierowniczego.

Akcent na multimedia
Zgodnie z duchem naszych czasów, miejskiego Hyundaia wyposażono w zaawansowane funkcje komunikacyjne, które są zintegrowane w nowym systemie nawigacyjnym z 7-calowym ekranem dotykowym. Funkcje Apple CarPlay i Android Auto gwarantują bezproblemową integrację, bezpieczną obsługę i spójne działanie urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Nawigacja nowego i10 ma także 7-letnią darmową subskrypcję na aktualizację map i serwisu LIVE Services. Produkt zapewnia bieżące informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, warunkach pogodowych i użytecznych miejscach, a także lokalizacje fotoradarów.W swoim najmniejszym modelu Hyundai wprowadził ponadto nowe funkcje w zakresie bezpieczeństwa aktywnego: system ostrzegania przed kolizją z przodu (FCWS) oraz możliwość ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDWS).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane