/  / Hybrydowy hit Toyoty w Polsce

Hybrydowy hit Toyoty w Polsce

null
© Toyota
null

Nowa Toyota Auris w wersji hybrydowej ma już na koncie ponad 600 zamówień. W ramach przedsprzedaży auto można jeszcze kupić w promocyjnej cenie – za 79 900 złotych.

W dniach 18-19 lipca we wszystkich salonach Toyoty w Polsce debiutuje oficjalnie najnowsza odsłona kompaktowego Aurisa. Jest to zarazem ostatnia okazja, aby skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej na wersję z napędem hybrydowym – za 79 900 zł.

Nowy Auris Hybrid oferuje w standardzie m.in. 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację, radio z systemem Bluetooth, felgi aluminiowe czy kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 4,2", a także automatyczną skrzynię biegów, która jest integralnym elementem układu hybrydowego Toyoty.

Do tej pory hybrydowego Aurisa w przedsprzedaży zamówiło ponad 600 klientów. Aż 45% zamówień przypadło na wersję Comfort z pakietem Style, a 33% na najbogatszą wersję Prestige. Co warto podkreślić, zdecydowana większość zamówień pochodzi od klientów indywidualnych.

Nowa Toyota Auris debiutuje w polskich salonach z trzema wersjami napędowymi do wyboru. Poza przywołaną hybrydą dostępne będą trzy silniki benzynowe – w tym nowa jednostka turbodoładowana 1.2 (116 KM), a także dwa diesle.

Cena startowa na nowego Aurisa wynosi od 59 900 zł (PATRZ TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane