/  / Honda NSX – Pierwsze ceny w Europie

Honda NSX – Pierwsze ceny w Europie

null
© Honda
nullnull

Zamówienia na nową Hondę NSX w Europie startują już w kwietniu, a pierwsze dostawy – jesienią tego roku. Samochody trafią na Stary Kontynent prosto z fabryki w Stanach Zjednoczonych.

Zgodnie z zapowiedziami producenta, ceny nowej Hondy NSX będą się rozpoczynały od około 130 000 funtów w Wielkiej Brytanii i 180 000 euro w Niemczech. Osoby zainteresowane kupnem mogą uzyskać więcej informacji po wejściu na stronę internetową Hondy, gdzie uruchomiono sekcję dedykowaną specjalnie modelowi NSX.

Supersportowy samochód Hondy będzie sprzedawany za pośrednictwem sieci wybranych punktów dealerskich w kluczowych lokalizacjach na Starym Kontynencie. Dostawy do klientów rozpoczną się jesienią.

Emocje gwarantowane
Honda NSX oferuje klasyczne proporcje – niskie, a zarazem szerokie nadwozie z nowoczesnymi, przyciągającymi wzrok powierzchniami, agresywnym przednim pasem oraz tylnymi światłami nawiązującymi wyglądem do lamp stosowanych w modelu pierwszej generacji.

Hybrydowa wyścigówka została wyposażona w umieszczony centralnie silnik DOHC V6 z układem podwójnego turbodoładowania. Za przeniesienie mocy odpowiada specjalnie opracowana przekładnia DCT dziewięciobiegowa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane