/  / Honda Civic z nowymi cenami

CENY | Honda Civic z nowymi cenami

null
© Honda
null

Japońska marka wprowadzi na stałe obniżki cen samochodów Honda Civic w wersji hatchback oraz kombi. Nowa oferta dotyczy przede wszystkim egzemplarzy ze środka gamy modelowej.

Formalnie od 1 lipca na polskim rynku zaczną obowiązywać nowe ceny na Hondę Civic. W przypadku odmiany 5D klienci mogą liczyć na korzyść rzędu 5 500 złotych przy wyborze egzemplarza z silnikiem benzynowym lub dieslem 1.6 i-DTEC + wyposażenie poziomu Elegance. Dla samochodów skonfigurowanych według specyfikacji poziomu Sport korzyść dla kupującego wynosi w porównaniu ze starymi cenami nawet 5 600 złotych.

Natomiast w przypadku wersji wyposażenia "S", Comfort oraz topowej Executive ceny pozostały na dotychczasowym poziomie. Czyli zaczynają się w przypadku benzyny odpowiednio od 62 400, 67 700 oraz od 97 100 złotych bez opcji dodatkowych.

Generalny importer zmodyfikował równocześnie i ofertę na Civica Tourera. Dzięki nowym cenom klient może liczyć na korzyść od 2 000 do maksymalnie 5 500 złotych – w zależności od wybranej wersji wyposażenia oraz jednostki napędowej. Otwierająca gamę odmiana "S" nadal jednak kosztuje tyle samo co dotychczas (czyli od 71 700 złotych lub od 84 500 złotych za najtańszego diesla).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane