/  / Hity w gamie nowego Forda Mondeo

Hity w gamie nowego Forda Mondeo

null
© Ford
null

Która wersja nadwoziowa i lakier cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów kupujących nowego Forda Mondeo?

Według fordowskich statystyk, w gamie Mondeo IV jak dotychczas największą popularnością na rynku europejskim cieszy się diesel 2.0 TDCi o mocy 150 KM – wybiera go około 43% klientów. Z kolei 52% nabywców decyduje się na nadwozie kombi, które oferowane jest dla Mondeo wyłącznie na Starym Kontynencie.

Z zestawienia najpopularniejszych kolorów nadwozia wynika natomiast, że nabywcy nowego Mondeo upodobali sobie przede wszystkim czarny odcień Panther Black – przypada na niego udział oscylujący w granicach 29%.

Klientom Forda najwidoczniej przypadły do gustu nowinki technologiczne w Mondeo. I tak nieco ponad połowa kierowców (53%) wybiera egzemplarz wyposażony w system Active Park Assist z funkcją parkowania prostopadłego. Z kolei reflektory Dynamic LED – dostosowujące kierunek i intensywność strumienia światła do aktualnej sytuacji na drodze – mają w łącznej sprzedaży udział wynoszący aż 44%.

Ford Mondeo – Nowe silniki i napęd 4x4

Z innych ciekawostek – podgrzewaną kierownicę do nowego Mondeo zamówiło dotychczas około 27% klientów, a 20% chciało mieć w swoim aucie ogrzewanie tylnego siedzenia.

Ceny modelu Ford Mondeo IV na polskim rynku sprawdzić można TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane